Prodej vánočních smrčků 2007

Autor: Náčelník <Nacelnik(at)Statek.org>, Téma: Ostatní, Vydáno dne: 16. 11. 2007

Tak už zase klepou Vánoce na dveře a my Vám i letos nabízíme vánoční smrčky (smrch pichlavý - zelený i stříbrný) k odběru na statku za 150 Kč.

 

PLATÍ PRO ROK 2007 Smrčky na statkuLetos stejně jako v předešlých letech prodáváme vánoční smrčky (smrk pichlavý - zelený i stříbrný), cena je oproti loňsku vyšší, a to 150,- za kus (do 250 cm). Větší smrčky nebo ty, ke kterým máme citový vztah a jsou na prodej, budou dražší (cena dohodou). Tato cena platí při odběru na statku.

Vzhledem k tomu, že už doprodáváme/dořezáváme poslední zbytky rozumně velkých stromků, nebudeme mít letos stánek v Praze. Zároveň doufám, že se dostane na všechny zájemce, kteří přijedou na statek. Odhaduji to tak na posledních 100 až 150 slušných stromků, takže bude lepší přijet pro stromek dřív a nenechávat to na poslední chvíli, ať máte ještě z čeho vybírat.

Přerostlých stromků, vhodných zejména do kostelů máme ale dost, takže kdybyste o někom věděli, kdo by chtěl velký stromek (od 3 do 5 m), dejte mu prosím vědět o této nabídce.  Cena bude kolem 300 Kč za kus.

Pro stromky je možné se zastavit většinou pouze o víkendech. Jiné termíny je nutno předem domluvit (emailem nebo telefonicky). Cesta je podrobně popsána v článku Kde se nachází.

Těšíme se na brzké shledání a ostatním, s kterými se už letos neuvidíme přejeme hezké Vánoce a všechno nejlepší do nového roku.

Zdeněk a Denisa Mikešovi,

 

PLATÍ PRO ROK 2007