Řízky v lese | 28. 9. 2016

Autor: Marťus <Martus(at)Statek.org>, Téma: Akce, Vydáno dne: 02. 09. 2016

Neseď doma jako buchta, popadni tajnou rodinnou kuchařku a vyraz s námi na akci Řízky v lese! Nebuď bábovka a předveď, jaké zálesácké recepty znáš :) Třetí ročník výletu s kulinářskou soutěží v okolí Prahy proběhne ve státní svátek, ve středu 28. 9.

Sraz ve středu 28. 9. 2016 v 10:00 na autobusové zastávce Suchdol.

Hlaste se nejpozději do neděle 25. 9. 2016 na Martus@statek.orgCo:

Jednodenní akce s vařením pod širým nebem se letos bude konat na Kozích vrších na okraji Prahy. Přesvědčíme se, že i na ohni se dá uvařit cokoli. Kulinářská soutěž proběhne v čase středečního pozdního oběda.

Pravidla:

Vařit lze v jednotlivcích, dvojicích či rodinných týmech, vaří se na ohni, žádný vařič, množství takové, aby se z něj kuchař najedl a zbylo i na soutěžní ochutnávku. Jeden chod do soutěže stačí, má-li někdo vysoké ambice a připraví třeba dezert, bránit se nebudeme, oceníme i ten :) Každý si připraví ohniště sám dle svých potřeb. Vše se připravuje na místě, takže štrúdl upečený z domova maminkou je sice fajn na svačinu, ale do soutěže nepatří. Hodnotí se vzájemně všichni účastníci. Vítěz získá putovní metál.

S sebou:

Stačí vám jídelní náčiní, nádobí, ingredience a pití. Hodit se může pláštěnka. Startovné se neplatí, každý si hradí potraviny a dopravu.

Časový plán:

Přihlášky a info:

Martin Mikeš, martus@statek.orghlaste se do neděle 25. 9. 2016

 

Připravte si chuťové pohárky, bude to stát za to!

FOTO Z ROČNÍKU 2015 | REPORTÁŽ 2015