7. 4. 2018: Sázení smrčků na statku

Tradiční sázecí akce na statku v Lesnovku. Vhodné i pro rodiny s dětmi. Více informací: nacelnik@statek.org

V sobotu 7. 4. 2018 plánujeme na statku SÁZET STROMKY do plantáže vánočních smrčků (a pokud zbyde čas, budeme osazovat křoviny do mezí mezi poli). Jako každé jaro rádi přivítáme každou pomocnou ruku. Pokud byste nám chtěli pomoci, můžete se těšit na příjemně strávený víkend na čerstvém vzduchu, večer určitě bude nějaké to grilování, samozřejmě strava a pití je v naší režii. Na Vánoce si pak můžete přijet uříznout stromek zdarma nebo vám ho dovezeme (pokud to bude v našich možnostech).

Akce je vhodná pro rodiny s dětmi. Uskuteční se za jakéhokoli počasí. Je nutné se předem přihlásit.

Pozn.: Termín se může ještě změnit, posunout o týden až dva dále, v závislosti na dostupnosti sazenic v lesní školce. Kdyby mrzlo ještě celý březen, tak se bude sázet nejspíš až v květnu :-).

Sázet začneme v sobotu kolem 9. hodiny. 

Dejte předem včas vědět, kdo plánujete dorazit a zda budete přespávat nebo ne, ať víme, kolik jídla máme připravit. Přespání je možné v omezené míře pouze ze soboty na neděli, tj. počítejte prosím s příjezdy až v sobotu ráno.

Hlaste se u Zdeňka na nacelnik@statek.org 

Co s sebou: pracovní oblečení – na dospělé můžeme zapůjčit, pracovních rukavic máme také dost. V případě horšího počasí se budou hodit gumáky a pláštěnky. Kdo máte vlastní motyky, motyčky a/nebo rýče, vezměte je s sebou. Pokud plánujete přespávat, tak stačí spacák (postelí a matrací máme dost).