PraVRAH 2014

Letošního ročníku odpolední procházkové hry se šiframi po centru Prahy 1 se zúčastnilo 25 dvojic. PraVrah 2014 se konal ve středu 18. 6. 2014. Start byl v Chotkových sadech u sochy Julia Zeyera. Úkoly zavedly účastníky hry například do Jeleního příkopu, uliček přilehlých k Pražskému hradu, na Pohořelec i na Petřín. Letošní úkoly daly účastníkům přeci jen trochu zabrat, takže hrál velkou roli včasný příchod do cíle do Petřínských lesů. Všichni účastníci si ale hru díky pohodové atmosféře, hravým úkolům a pěknému počasí moc užily. Díky patří především organizátorovi Vojtovi, který hru perfektně připravil. Gratulujeme vítěznému týmu Černá labuť.

Informace:

Odpolední procházka s úkoly po netradičních místech Prahy 1 – ve středu 18.6. od 17:00, sraz v Chotkových sadech u skalního pomníku Julia Zeyera. Nalaďte se na hravou prázdninovou náladu při 2. ročníku odpolední hry PraVRAH… Odpočiňte si s námi aktivně po práci nebo při zkouškovém.. Zkrátka přijďte! Hra vás opět provede známými i neznámými zákoutími staré Prahy a jistě objevíte i místa, která váš zrak v každodenním spěchu míjí. Po cestě Vás čeká několik zajímavých úkolů. Žádné věkové omezení neexistuje.

SRAZ: Ve středu 18. 6. 2013 v 17:00 – v Chotkových sadech na Praze 1, u skalního pomníku Julia Zeyera, (stanice tramvaje Chotkovy sady nebo Královský letohrádek). GPS: 50°5’37.932″N, 14°24’30.240″E

  • TÝMY: soutěží jednotlivci nebo dvojice
  • TRASA: 5-8 km (v případě vynechání místa či použití MHD i méně) ! na trase hry jsou i parky, kam se nesmí se psy pokud tedy chcete mít jistotu úspěšného absolvování hry, mazlíčka raději nechte doma !
  • S SEBOU: papír a tužku a pravítko!, dobrou náladu a chuť poznat zajímavá zákoutí Prahy. Hodit se Vám může plán Prahy, avšak nějakou mapku dostanete.
  • PROČ: Nejlepší týmy čekají zajímavé odměny – a pocit vítězství!
  • STARTOVNÉ: 30 Kč za tým (za drobné občerstvení v cíli a ceny pro vítěze)
  • CÍL: do 20:00. V blízkosti linek MHD na Praze 1. Následuje ale afterparty jako loni (dle počasí a nálady).
  • Pravidla: zakázáno se jest rozdělit v týmu na více jak 50 metrů. Zákaz použití GPS přístrojů k určování polohy nebo k navádění.

Přihlašování nejdéle do 13.6. nebo do naplnění kapacity.