Výlet se Statkem

Výlet do lesů / 19. – 20. 9. 2020

O víkendu 19. – 20. 9. 2020 se vypravíme do lesů Jizerských hor na dvoudenní výlet. Je určen především našim táborníkům, jejich přátelům a rodinám, zúčastnit se ale může každý. Sraz v sobotu 19. září v 8:00 v Praze na autobusovém nádraží Černý Most.

Hlaste se prosím na e-mailu ivan@statek.org nejpozději do úterý 15. září.

Naše cesta začne v sobotu ráno v Desné a skončí v průběhu nedělního odpoledne v Liberci. Navštívíme spolu krásná místa Jizerských hor, kde přespíme pod širým nebem, připravíme společnou teplou večeři a ráno společnou snídani. Celý výlet bude mít přibližně 35 kilometrů. Rozmysli si proto prosím, zda je ve tvých silách ujít takovou vzdálenost během jednoho víkendu.

S sebou: pohodlné boty, teplé oblečení, věci do deště (pláštěnka apod.), spacák (žďárák výhodou), karimatku, čelovku, oběd a svačinu na oba dny (zajištěna bude pouze společná večeře v sobotu a snídaně v neděli; nedělní oběd možný v restauraci), vodu (min. 1,5 l), lžíci, kartičku pojištěnce, pravidelně užívané léky. Peníze na jízdenky (děti 90 Kč, dospělí 300 Kč) a na jídlo (příspěvek na společnou večeři a snídani + v neděli možnost jídla v restauraci – celk. cca 250 Kč).

Vše sbaleno pohodlně do batohu na záda.

Sraz: v sobotu 19. 9. v 8:00 na autobusovém nádraží Černý Most Praha, stanoviště dálkové dopravy č. 7 (odjezd autobusu v 8:30)

Nebo v sobotu 19. 9. v 9:15 na vlakovém nádraží Liberec u pokladen (odjezd vlaku směr Szklarska Poreba v 9:36)

Návrat v neděli 20. 9. nejpozději do 18:35 do Prahy, Černý Most autobusem z Liberce. Bude upřesněno.

Kontaktní osoba: Ivan Vencl, ivan@statek.org

Hlaste se prosím na e-mailu ivan@statek.org nejpozději do úterý 15. září.

Pojďte s námi do přírody! Pojďte získat nové zážitky! Výlet je otevřen veřejnosti; přizpůsoben pro zdatnější táborníky od 12 let.