Apocalypto 2007

Chceš poznat co v tobě je? Chceš poznat sám sebe? Chceš vědět, jak reaguješ ve vypjatých situacích? Když jsi v krizi? Dokážeš spolupracovat v týmu? Únava, hlad, zima, časový limit… sáhneš si na dno! Apocalypto!

Outdoorový závod Apocalypto 2007 se konal od 24. do 28. října 2007 v Českém Ráji od Malé Skály až po údolí Malé Mohelky. Účastnilo se ho 19 účastníků v 5 týmech. Chod akce zajišťovalo 12 organizátorů v 5 autech. Nejrychlejší družstvo překonalo dvoudenní část závodu, tedy víc jak 60 kilometrů, za 22 hodin a stihlo tak zachránit tonoucí druhy v rodné vesnici…

Web akce Apocalypto 2011: http://apocalypto.statek.org/

Informace:

Apocalypto 2007 je akční několikadenní hra na podzimní prázdniny (24. – 28. 10. 2007) pořádaná partou dobrovolníku ze spolku Statek. Apocalypto volně navazuje na již tradiční říjnové klání Soumrak bojovníků. Letošní outdoorová hra bude ale tvrdší! Delší… Ukáže, jak dokážete vycházet se svými souputníky, jak se dokážete navzájem povzbudit, jestli dokážete odhadnout své síly, i síly celého týmu. Bude zapotřebí orientace v terénu stejně jako umění se rozhodovat. Apocalypto ti ukáže sebe sama. Tato fyzicky náročná hra s přespáváním venku je vhodná pro mládež od 12 let, stejně jako pro dospělé!

Hlásit se můžete také rovnou jako dvojice – stačí v přihlášce připsat, s kým chcete tvořit dvojici. Samozřejmě se můžete hlásit i jako jednotlivci, někoho do party vám přidělíme.

Termín: 24. – 28. 10. 2007; odjezd ve středu odpoledne, návrat v neděli odpoledne. Odjezd bude organizován z Prahy a z Liberce. Veškeré informace o odjezdech, místě konání a věcech, které máte mít s sebou obdrží pouze přihlášení účastníci.

Cena: 500 Kč

Termín pro přihlášky a zaplacení zálohy: 30. 9. 2007

Ceny pro vítěze Apocalypta věnovala společnost ČEZ, a. s.