Deskohraní 2-0-1-0

Bude to o nervy! Vyhlašujeme turnaj deskových her Deskohraní 2-0-1-0. Zváni jsou všichni, co si umějí hrát, chtějí vyhrát a nebojí se prohrát. Takže s sebou vemte všechny kamarády, se kterými chcete poměřit síly, nebo se jen dobře pobavit. Akce proběhne v sobotu 6. února od 10 hodin v Klubu OFM na Jungmannově náměstí v Praze. Info a výsledky v článku.

  • Hry, co si budete moci zahrát: Osadníci z Katanu, Ramses II, Dotace EU, Z pohádky do pohádky, Carcassonne, Labyrint, Dostihy a sázky, šachy a další. Pokud holdujete karbanu, ani vaše ruce nebudou zahálet, i karetní stoly jsou připraveny (např. Bang!).
    Kdy a kde: v sobotu 6. 2. 2010 v 10 hodin dopoledne v Klubu OFM na Jungmannově náměstí v Praze. Hrát se bude až do večera. Vchod je z františkánské zahrady, pokud to nebudete moci najít, volejte 774 628 209.
  • Za kolik: Dobrovolný herní vklad činí 50 Kč. Čaj a malé občerstvení pro hráče bude zajištěno.
  • Kontaktní osoba: Honza „Laďa“ Zahradník, deskohrani@statek.org. Dejte, prosím, vědět, zda-li dorazíte. Připojit můžete přání, které další hry byste si chtěli zahrát. Akce je veřejná, vezměte své kamarády!

Výsledky:

Na plné čáře vyhrála Tereza Sudzinová. Kromě jedné hry byla vždy první a ostatní odcházeli poraženi. Na druhém místě skončil Jan Krupička a třetí místo uhrál Vojtěch Dokoupil. Gratulujeme a děkujeme všem hráčům za příjemně strávený den!