Deskohraní 2-0-1-2 (REPORTÁŽ)

Deskohraní proběhlo již potřetí v řadě a bylo přinejmenším tak úspěšné jako ročníky minulé. Konalo se v sobotu 10.3. za účasti 23 hráčů her deskových i karetních. Jedinou změnou oproti minulým ročníkům byly nové prostory, tentokrát jsme deskohráli v prostorách kláštera sester Karmelitek na Jinonické 22, Praha 5.

Propagace akce proběhla především prostřednictvím internetu, pomocí stránek našeho občanského sdružení, Facebooku a hromadným emailem na účastníky našich předchozích akcí.Deskových her bylo nepřeberně, každý přinesl ty své, ozkoušené, ale vyzkoušeli jsme si i pár neohraných novinek. Partie byly sehrány ve hrách klasických, jako jsou Osadníci, Bang!, Z pohádky do pohádky, Poštovní kurýr a Carcassonne, i netradičních, jako Buch!, 6 bere a Polarity.

Nadšených hráčů se dostavilo 23 a hrálo se od rána až do pozdních večerních hodin. K občerstvení byl připraven čaj a šťáva, okolo poledního i párky s chlebem. Náklady na potraviny a chod klubu byly hrazeny z herního vkladu, jež činil 50 Kč.