Uprchlík 2009

Odsouzen za zločin, který nespáchal … zajímá vůbec někoho pravda?

Třetí ročník outdoorové hry pro čtyřčlenné týmy.

http://uprchlik.statek.org/

Třetí ročník 50 hodinového závodu družstev Uprchlík 2009 se letos opět odehraje o podzimních prázdninách. Veškeré informace o hře najdete na oficiálních stránkách http://www.uprchlik.statek.org/.

Pochodová hra čtyřčlenných týmů přes různá stanoviště volně inspirovaná filmovým příběhem navazuje na úspěšnou Božskou Relikvii 2008 a Apocalypto 2007.

Pokud chceš poznat svoje limity a zažít něco dobrodružného, poznat kolik vydrží tvoje nohy, tvoje mysl, jak se vypořádáš s rozmary počasí, přihlas se na Uprchlíka 2009! Asi 50 hodinový závod letos začne ve čtvrtek 29. října večer a skončí v neděli 1. listopadu na statku v Lesnovku, jak je již tradicí. Přihlašovat se dá buď rovnou v týmech (v online přihlášce vyplníte název vašeho týmu), nebo jako jednotlivci (budete součástí neúplných týmů).

Loňského ročníku se účastnilo 31 dobrodruhů v 8 týmech, přešli přes 23 stanovišť, a trasu dlouho asi 70 kilometrů zdolali za 2 dny při asi 6 hodinách spánku. Celou hru ve znamení všudypřítomné mlhy vyhrál tým Zuřivci. Kdo vyhraje letos?

Informace k přihlášení:

  • Situace 1: Přihlásil jsem se, zaplatil jsem. Stejně tak další 3 lidé v mém týmu. Jste vzorní. Celý váš tým má místo v závodě jisté.
  • Situace 2: Přihlásil jsem se, zaplatil jsem. Nemáme kompletní tým. Zkompletovat tým pomůže už jen urychlená platba – a to jak účatníků z dosud nezaplaceným poplatkem, tak zájemců dosud nepřihlášených. Jinak váš tým bude doplněn o indivuálně přihlášené a další náhradníky. Pokud jste se přihlásil úplně sám, nebo jste dva v týmu, budete přiděleni do neúplných týmů. Platba vám zaručila účast na Uprchlíkovi, pokud jste ale jen dva v týmu nemůžeme zatím 100% zaručit, že hru absolvujete spolu.
  • Situace 3: Přihlásil jsem se, ještě jsem nezaplatil. Pokud  jste vaše přihlášení zatím nedoprovodil platbou, není přihlášení prozatím platné. Až po zaplacení poplatku se stanete náhradníkem (popř. rovnou účastníkem, pokud se uvolní více míst). Stále ale platí, že kdo dříve zaplatí, má větší možnost, že na Uprchlíka nakonec pojede (jako náhradníci budou oslovováni účastníci s nejdřívější platbou). Ze zkušenosti víme, že na náhradníky téměř jistě dojde, proto zatím vyčkávejte, o uvolněných místech dáme neprodleně vědět. Zaplacené poplatky náhradníků, na které se nedostane, samozřejmě vrátíme v plné výši.
  • Situace 4: Ještě jsem se nepřihlásil. Pokud víte o neúplném týmu, do kterého byste se chtěl přihlásit, nebo byste rád jel sám, učiňte co nejrychlejší online přihlášení. Rychlá platba váš zařadí mezi náhradníky. Jinak platí to samé v Situaci 3.
  • Situace 5: Přišel mi mail, že jsem náhradník. Kdo je přihlášen, ale neposlal včas platbu, obdrží informační email o tom, že je zatím náhradník. Neprodleně poté, co se uvolní místa, budou náhradníci v pořadí dle plateb vyrozuměni o možnosti Uprchlíka se účastnit. Pokud by se místa nakonec přeci jen neuvolnila, budou odeslané účastnické poplatky vráceny v plné výši v nejbližším možném termínu.
  • Chci se odhlásit. Pokud se nemůžeš Uprchlíka zúčastnit, co nejdříve kontaktuj organizátory. Na tvé místo nastoupí náhradník. Pokud by už ovšem žádný náhradník nebyl v evidenci, je na tobě, abys někoho místo sebe sehnal. Bez náhradníka odhlášení podléhá po 30.9.2009 storno poplatku 250 Kč (viz Další informace/O placení na www.Uprchlik.Statek.org).